Poduszka do karmienia-Bambus-WARZYWNIAK

Poduszka Smart Mama została stworzona z myślą o maksymalnej wygodzie podczas karmienia gdziekolwiek jesteś. Prosta w użyciu, z łatwością zmieści się torby na akcesoria dziecięce. Zapewnia wygodne podparcie dla dziecka, a ramię rodzica zostaje skutecznie odciążone. Uszyta z najwyższej jakości tkanin, bezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka. 


Do tworzenia wzorów na tkaninach używana jest jedna z najczystszych technologi druku. Nośnikiem pigmentu jest woda, a para wodna to jedyny produkt uboczny procesu druku i jego utrwalania. 


Poduszki Smart Mama zostały przetestowane na oddziałach położniczych, czego efektem jest Pozytywna Opinia Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. Ponad to nasze poduszki posiadają znaki jakości KidZone oraz Tried&Tested Supermama.


Tkanina bambusowa jest niezwykle miękka i delikatna w dotyku. Posiada właściwości termoizolacyjne i bakteriobójcze. Nie gromadzi kurzu oraz roztoczy. Trwała i wytrzymała, nawet po wielu praniach zachowuje swoją miękkość i kolor. 

Tkaniny:

Poszewka: 100% Wiskoza z bambusa, Wypełnienie: 100% Antyalergiczny poliester

Instrukcja prania: 

Prać w 30 stopniach, program delikatny, max 800 obrotów wirowania, nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej.

Podusie pakowane są w torebki wielorazowego użytku, chroniące przed zabrudzeniami. 

PRODUKT CHRONIONY PATENTEM, JAKO UNIJNY ZNAK PRZEMYSŁOWY NR. RCD004905008. WSZELKIE PRÓBY KOPIOWANIA SUROWO ZABRONIONE


UWAGA! PRZERWA W WYSYŁCE. ZAMÓWIENIA SKŁADANE W DNIACH 31.10 - 4.11. BĘDĄ WYSYŁANE 5.11.2018

Udostępnij
Czas dostawy 7 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Brak produktów