Otulacz bambusowy z jonami srebra 100/100 - słonie

Otulacz bambusowy z jonami srebra

Niezwykle miękki, delikatny i praktyczny. Sprawdzi się nie tylko jako chusta do otulenia dziecka, ale również jako okrycie podczas snu, ręcznik, lekki kocyk na upalne dni, podłoże do przewijania oraz ochrona przeciwsłoneczna w wózku. Otulacz to wielozadaniowy gadżet, który znajdzie swoje zastosowanie nawet u kilkuletniego dziecka. 

Dodatkową zaletą naszych otulaczy są tkaniny bambusowe, które zostały przebadane pod względem zgodności z wymogami OekoTex oraz zostały wzbogacone o jony srebra.

Tkanina bambusowa jest niezwykle miękka i delikatna w dotyku. Ma właściwości termoizolacyjne i bakteriobójcze. Nie gromadzi kurzu oraz roztoczy. Trwała i wytrzymała, nawet po wielu praniach zachowuje swoją miękkość i kolor. 

Jony srebra - posiadają właściwości antybakteryjne, zwalczają pleśń i grzyby. Ponadto jony srebra blokują rozwój roztoczy kurzu domowego, dzięki czemu zyskują właściwości antyalergiczne. Odprowadzają wilgoć od ciała zapewniając optymalną temperaturę. Nie uczulają, nie podrażniają, dlatego to idealne rozwiązanie dla delikatnej skóry niemowląt. 

Skład: 100% wiskoza z jonami srebra

wymiary: 100 cm/100 cm

CZAS DOSTAWY: 1-3 DNI

Przerwa wakacyjna! Zamówienia z dnia 11.07-16.07.2019 będą wysyłane 17.07.2019

Udostępnij
Czas dostawy 7 dni

Nasza najnowsza kolekcja