BAWEŁNIANA MASECZKA OCHRONNA Z JONAMI SREBRA -BEŻ

  • DZIECKO
  • DOROSŁY

MASECZKA OCHRONNA Z JONAMI SREBRA

MASECZKI WYKONANE ZE 100% BAWEŁNY, ZŁOŻONE Z DWÓCH WARSTW. WYGODNY I ELASTYCZNY ZACZEP NA USZY, ZAPEWNIA STABILNE PRZYLEGANIE MASKI DO NOSA I UST. MASKI O PROFILOWANYM KSZTAŁCIE, KTÓRY ZAPEWNI ODPOWIEDNIE UŁOŻENIE DO TWOJEGO PROFILU TWARZY. MASKI ZAPEWNIAJĄ ŁATWOŚĆ W ODDYCHANIU, NIE PODRAŻNIAJĄC W ŻADEN SPOSÓW SKÓRY TWARZY, NAWET DELIKATNEJ SKÓRY DZIECKA.

DZIĘKI JONOM SREBRA WZOBOGACONE O WŁAŚCIWOŚCI

ANTYBALKTERYJNE

ANTYALERGICZNE

ANTYGRZYBICZE

ANTYPOTNE

Jony srebra - posiadają właściwości antybakteryjne, zwalczają pleśń i grzyby. Ponadto jony srebra blokują rozwój roztoczy kurzu domowego, dzięki czemu zyskują właściwości antyalergiczne. Odprowadzają wilgoć od ciała zapewniając optymalną temperaturę. Nie uczulają, nie podrażniają, dlatego to idealne rozwiązanie dla delikatnej skóry niemowląt.

*PAMIĘTAJ! ŻADNA MASKA NIE CHRONI PRZED WIRUSAMI W ZUPEŁNOŚCI, NATOMIAST WARTO JE STOSOWAĆ ZAPOBIEGAWCZO W PROFILAKTYCE OCHRONNEJ, ABY OBNIŻYĆ POTENCJALNE ZAGROŻENIE WYNIKAJĄCE Z KONTAKTU Z NOSICIELAMI ORAZ ZNIWELOIWAĆ BEZPOŚREDNIE (ODRUCHOWE) DOTYKANIE TWARZY, UST, OBGRYZANIE PAZNOKCI (W PRZYPADKU DZIECI).

Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE NAJMŁODSZYCH ZREZYGNOWALIŚMY Z WSZYCIA DRUCIKA UMOŻLIWIAJĄCEGO PROFILOWANIE MASECZKI W OBRĘBIE NOSA.

TKANINY ZOSTAŁY DODATKOWO PRZEBADANE POD KĄTEM ZGODNOŚCI Z WYMOGAMI OEKOTEX.

INFORMACJA O PRODUKCIE:

MATERIAŁ: BAWEŁNA 100%, DWUWARSTWOWA Z JONAMI SREBRA,

WYMIAR: DOROSŁY - SZER. 19,5CM (+-0,5CM), WYS. 8,5 CM (+-0,5CM), WYS. PO ROZCIĄGNIĘCIU MAX. 19CM. DZIECKO - SZER. 16CM (+-0,5CM), WYS. 8CM (+-0,5CM), WYS. PO ROZCIĄGNIĘCIU MAX. 16CM. 

MASECZKA WIELORAZOWEGO UŻYTKU, PRAĆ W 60 STOPNIACH, MOŻNA PRASOWAĆ.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA ZASADY HIGIENY I BEZPIECZEŃSTWA TOWAR NIE PODLEGA ZWROTOWI. DLATEGO PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY.

PODWÓJNE GUMKI

MASECZKA Z DWOMA GUMKAMI DAJE CI WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI. JEDNA Z GUMEK JEST NIECO KRÓTSZA. JEŚLI MASKA BEDZIE ZA LUŹNA MOŻESZ, ZA POMOCĄ NOŻYCZEK POZBYĆ SIE JEDNEJ ZNICH. MOŻESZ RÓWNIEŻ ZOSTAWIĆ OBIE GUMKI, DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE.


PRODUKCJA ORAZ POCHODZENIE TKANIN: POLSKA

WZÓR NA MASCE MOŻE RÓŻNIĆ SIĘ OD TEGO NA ZDJĘCIACH, PONIEWAŻ FRAGMENT TKANINY WYCINANY JEST Z CAŁOŚCI WZORU!Udostępnij
Czas dostawy 7 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Brak produktów