BAMBUSOWA PIELUSZKA Z GRYZAKIEM Z JONAMI SREBRA - KOTKI

BAMBUSOWA PIELUSZKA Z GRYZAKIEM Z JONAMI SREBRA

DELIKATNA I NIEZWYKLE MIĘKKA BAMBUSOWA CHUSTA WZBOGACONA O JONY SREBRA Z GRYZAKIEM WYKONANYM Z GŁADKIEGO, WYSZLIFOWANEGO I NIE LAKIEROWANEGO DREWNA BUKOWEGO O NATURALNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH ANTYBAKTERYJNYCH I ANTYALERGICZNYCH.

PRODUKT IDEALNY JAKO JEDNA Z PIERWSZYCH ZABAWEK NIEMOWLAKA. PRZYDATNA PRZY ZĄBKOWANIU, PIERWSZYCH PRÓBACH CHWYTANIA, ŁAPANIA CZY PRZEKŁADANIA Z RĘKI DO RĘKI.

TKANINA BAMBUSOWA JEST NIEZWYKLE MIĘKKA I DELIKATNA W DOTYKU. MA WŁAŚCIWOŚCI TERMOIZOLACYJNE I BAKTERIOBÓJCZE. NIE GROMADZI KURZU ORAZ ROZTOCZY. TRWAŁA I WYTRZYMAŁA, NAWET PO WIELU PRANIACH ZACHOWUJE SWOJĄ MIĘKKOŚĆ I KOLOR.

JONY SREBRA - POSIADAJĄ WŁAŚCIWOŚCI ANTYBAKTERYJNE, ZWALCZAJĄ PLEŚŃ I GRZYBY. PONADTO JONY SREBRA BLOKUJĄ ROZWÓJ ROZTOCZY KURZU DOMOWEGO, DZIĘKI CZEMU ZYSKUJĄ WŁAŚCIWOŚCI ANTYALERGICZNE. ODPROWADZAJĄ WILGOĆ OD CIAŁA ZAPEWNIAJĄC OPTYMALNĄ TEMPERATURĘ. NIE UCZULAJĄ, NIE PODRAŻNIAJĄ, DLATEGO TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA DELIKATNEJ SKÓRY NIEMOWLĄT.

WYMIARY: 40/40

TKANINY:

100% TKANINA BAMBUSOWA Z JONAMI SREBRA

GRYZAK: DREWNO BUKOWE

PIELĘGNACJA: PRZED PRANIEM NALEŻY ODŁĄCZYĆ OD ZESTAWU DREWNIANY GRYZAK, PRAĆ W 40 STOPNIACH, PROGRAM DELIKATNY, MAX 800 OBROTÓW WIROWANIA, NIE WYBIELAĆ, NIE SUSZYĆ W SUSZARCE BĘBNOWEJ, MOŻNA PRASOWAĆ.


Udostępnij
Czas dostawy 7 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Brak produktów