BAMBUSOWA MASECZKA Z JONAMI SREBRA - Błękit

  • DZIECKO
  • DOROSŁY

BAMBUSOWA MASECZKA OCHRONNA Z JONAMI SREBRA 

LEKKIE JAK PIÓRKO, NIEZWYKLE DELIKATNE I MIĘKKIE W DOTYKU MASECZKI, WYKONANE ZE 100% WISKOZY Z BAMBUSA, ZŁOŻONE Z DWÓCH WARSTW. WYGODNY I ELASTYCZNY ZACZEP NA USZY, ZAPEWNIA STABILNE PRZYLEGANIE MASKI DO NOSA I UST. MASKI O PROFILOWANYM KSZTAŁCIE, KTÓRY ZAPEWNI ODPOWIEDNIE UŁOŻENIE DO TWOJEGO PROFILU TWARZY. MASKI ZAPEWNIAJĄ ŁATWOŚĆ W ODDYCHANIU, NIE PODRAŻNIAJĄC W ŻADEN SPOSÓW SKÓRY TWARZY, NAWET DELIKATNEJ SKÓRY DZIECKA.

DZIĘKI JONOM SREBRA WZBOGACONE O WŁAŚCIWOŚCI

ANTYBALKTERYJNE

ANTYALERGICZNE

ANTYGRZYBICZE

ANTYPOTNE

Jony srebra - posiadają właściwości antybakteryjne, zwalczają pleśń i grzyby. Ponadto jony srebra blokują rozwój roztoczy kurzu domowego, dzięki czemu zyskują właściwości antyalergiczne. Odprowadzają wilgoć od ciała zapewniając optymalną temperaturę. Nie uczulają, nie podrażniają, dlatego to idealne rozwiązanie dla delikatnej skóry niemowląt.

Tkanina bambusowa jest niezwykle miękka i delikatna w dotyku. Ma właściwości termoizolacyjne i bakteriobójcze. Nie gromadzi kurzu oraz roztoczy. Trwała i wytrzymała, nawet po wielu praniach zachowuje swoją miękkość i kolor.

*PAMIĘTAJ! ŻADNA MASKA NIE CHRONI PRZED WIRUSAMI W ZUPEŁNOŚCI, NATOMIAST WARTO JE STOSOWAĆ ZAPOBIEGAWCZO W PROFILAKTYCE OCHRONNEJ, ABY OBNIŻYĆ POTENCJALNE ZAGROŻENIE WYNIKAJĄCE Z KONTAKTU Z NOSICIELAMI ORAZ ZNIWELOIWAĆ BEZPOŚREDNIE (ODRUCHOWE) DOTYKANIE TWARZY, UST, OBGRYZANIE PAZNOKCI (W PRZYPADKU DZIECI).

Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE NAJMŁODSZYCH ZREZYGNOWALIŚMY Z WSZYCIA DRUCIKA UMOŻLIWIAJĄCEGO PROFILOWANIE MASECZKI W OBRĘBIE NOSA.

TKANINY ZOSTAŁY DODATKOWO PRZEBADANE POD KĄTEM ZGODNOŚCI Z WYMOGAMI OEKOTEX.

INFORMACJA O PRODUKCIE:

MATERIAŁ: 100% WISKOZA Z BAMBUSA, DWUWARSTWOWA Z JONAMI SREBRA,

WYMIAR: DOROSŁY - SZER. 19,5CM (+-0,5CM), WYS. 8,5 CM (+-0,5CM), WYS. PO ROZCIĄGNIĘCIU MAX. 19CM. DZIECKO - SZER. 16CM (+-0,5CM), WYS. 8CM (+-0,5CM), WYS. PO ROZCIĄGNIĘCIU MAX. 16CM. 

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA ZASADY HIGIENY I BEZPIECZEŃSTWA TOWAR NIE PODLEGA ZWROTOWI. DLATEGO PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY.

PODWÓJNE GUMKI

MASECZKA Z DWOMA GUMKAMI DAJE CI WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI. JEDNA Z GUMEK JEST NIECO KRÓTSZA. JEŚLI MASKA BEDZIE ZA LUŹNA MOŻESZ, ZA POMOCĄ NOŻYCZEK POZBYĆ SIE JEDNEJ ZNICH. MOŻESZ RÓWNIEŻ ZOSTAWIĆ OBIE GUMKI, DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE.


PRODUKCJA RAZ POCHODZENIE TKANIN: POLSKA

Udostępnij
Czas dostawy 7 dni

Nasza najnowsza kolekcja

Brak produktów